Image
Top
Menu

Ben Kimim? | Barış Tanzer

İstanbul Doğumluyum. Liseyi İstanbul Erkek Lisesi’nde okuduktan sonra Lisansımı ODTÜ ve Yüksek Lisansımı Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladım. Sonrasında Coca-Cola ve adidas Grup’ta pazarlama departmanlarında görev aldım. Büyük bir karar ile 2015 Nisan ayında kariyerime ara vererek bir maceraya atıldım ve iki ay süren Uzak Doğu Turu hayalimi gerçekleştirdim. Şimdilerde ise seyahatim sonrasında kurduğum yeni nesil Sosyal Medya Ajansı olan Jenerasyon Z ile sosyal medya içerik ve reklam yönetimi, kreatif kampanya fikirleri, Web ve mobil uygulama tasarımları ve SEO danışmanlığı ile markaların bilinirliğinin, sosyal medya ulaşımının ve satışlarının arttırılması için çalışıyorum. Kehribar Sepeti ile Baltık bölgesinden gelen Kehribar Kolye ve Kehribar Bileklik ürünlerinin satışını yapıyoruz.

Ofis Dışındayken nasıl biriyim? Vakit buldukça aktivite, etkinlik ve macera ile hayatı yaşıyorum. Ölmeden önce yapılacaklar listem fazlasıyla uzun.

Aslında hayatı deneyimleyerek yaşıyorum diyebilirim. Yaşarken tecrübelerimi ve anılarımı Blog’umda paylaşıyorum. İnsanların hayatlarına başarı ve güzellik katmayı seviyorum.

Özetle; iş hayatını, kişisel gelişimi, kitapları, seyahati, ilham veren insanları, yani beni ofisten kendi çemberimden ve konfor alanımdan çıkaran her şeyi seviyorum!

Sonuçta “Bir hayatımız var; bir kere doğru yaşarsak yeterli olur!”