Image
Top
Menu
27 Şubat 2015

Hillside Trio’da Fitness

IMG_9266
Ofis dışında spor yapmak stres atmanın ve sosyal bir ortama girmenin en güzel yollarından. Gün boyunca bilgisayar başında oturduktan sonra iş çıkışında eğlenceli ve rahatlatıcı bir yere gitmek hem akşamın hem de ertesi günün güzel geçmesini sağlıyor. Aslında fitness fiziksel ve kişisel gelişim açısından çok yararlı bir aktivite. Şimdi Hillside Trio’daki Fitness deneyimimi anlatacağım.

Hillside Trio nasıl bir spor salonu?

Spor salonlarında aranan en önemli özelliklerden birkaçı; Salonun uygun fiyatlı, temiz, Fitness Programı’nın etkili ve spor aletlerinin iyi olmasıdır.
Geçenlerde gitmeye fırsat bulduğum Hillside Trio kesinlikle spor yapmak için en etkileyici yerlerden. Fitness alanı üçe ayrılan bu spor salonunun ana bölümünde aletli çalışma ve kardio aletleri, ikinci bölümde serbest ağırlıklar ve üçüncü bölümde ise sadece kardio aletleri bulunuyor.
İlk bölüm spor salonunun ana Fitness bölümü. Modern tasarımı ve sütunlarda bulunan ekranlarıyla ağırlık çalışırken vakit geçirmek için güzel alan.
Hillside Trio’da Fitness Deneyimi
İkinci bölüm daha çok serbest ağırlıkların bulunduğu yer. Etrafı aynalarla çevrili bu bölümde motive bir şekilde ağırlık çalışabiliyorsun. Duvarlarda bulunan motivasyona yönelik sözler de tasarım açısından güzel bir alan sunuyor.
Üçüncü bölüm ise sessiz alan. Sessiz alanda kendi kendine spor yapmak istediğinde Hillside Trio’nun açık havuzuna bakarak kardio yapabiliyorsun.
Ek olarak da yeni olarak yapılmış spor arasında ya da spordan sonra uğranabilecek “Secco Cafe” var.
Hillside Trio’da Fitness Deneyimi
Tasarımı gerçekten etkili olan bu yerde de dinlenip taze sıkılmış portakal suyu ile yorgunluğunu atabilirsin. Hepsi bittikten sonra da Sauna ya da Buhar odasına girip güzel bir duş alıp tüm stresini atıp salonundan çıkabilirsin. Tabiiki fitness alanları dışında da spor alanları var. Fitness ağırlıklı çalıştığım için bu yerlere çok uğramadım.

Hillside Trio’da fitness nasıl bir deneyim?

Hillside Trio kesinlikle Anadolu Yakasının en iyi salonlarından. Spor yaparken motive eden müzikler ve yeni aletlerle kendini geliştirdiğin bir yer. Ayrıca, spor sonrasında dinlenmeni sağlayan çok etkileyici alanları var. Fitness delisi biri olarak söyleyebilirim ki kesinlikle spor deneyimi olarak çok eğlenceli ve etkili.
Hillside Trio yolunuz düşer ve imkânınız olursa mutlaka denemeniz gereken bir yer.
Detaylı bilgi için http://www.hillsidecityclub.com/

Submit a Comment

5 × four =